Pühapäevane kirikukohv kell 11.30 OMA keskuses

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.

Iga kuu kolmandal pühapäeval ootame külalisi OMA keskusesse kell 11.30 kirikukohvile. Paljudes kirikutes üle maailma on komme, et pärast jumalateenistust kogunetakse kirikujärgsele kohvile. Eestis see komme paraku nii levinud ei ole, mistõttu kutsumegi LGBT kristlasi ja nende sõpru ja toetajaid kord kuus kolmapäeval, kui jumalateenistused Tallinna kesklinna kogudustes on lõppemas, ühisele kokkusaamisele õduses keskkonnas ja sõbralikus seltskonnas. Palume võimaluse korral endast teada anda gei(at)kristlased.ee või Facebookis ning võtta midagi omalt poolt ka lauale kaasa. OMA keskus asub Tallinnas aadressil Kaarli pst 5-1.

Foto: David M. Goehring