Kasutaja GK ajaveeb

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.

COVID-19 ja GK kohtumised

Seoses eriolukorraga riigis on Geikristlaste Kogu regulaarsed koosviibimised OMA keskuses edasi lükatud. Jälgi meie tegemisi Facebookis https://www.facebook.com/geikristlased/ ja vajaduse korral võta meiega kindlasti ühendust, kontaktid leiad kodulehe vastava menüüjaotuse alt.

Jõuluteenistus 28. detsembril kell 14

 

Kohtume Tallinna Õpetajate Majas (Raekoja plats 14) 28. detsembril kell 14, et laulda jõululaule, lugeda Kristuse sünnipühaga seotud tekste Piiblist ja kuulata Vikerlasi laulmas. Kontsertjumalateenistuse järel saame olla koos, kaetud on jõulude suupistelaud. Sündmuse info Facebookis https://www.facebook.com/events/758990501274868/

Suvi 2019

Suveperioodil Geikristlaste Kogu igakuiseid teeõhtuid OMA keskuses ei toimu. Külastage meie Facebooki lehte https://www.facebook.com/geikristlased ja võtke vajadusel ühendust sealtkaudu või e-posti aadressil gei [ät] kristlased.ee. 

Euroopa LGBT kristlaste foorum Brexiti aastal Londonis

Euroopa LGBT kristlaste foorum koguneb 2019. aasta juunis Londonis. Konverentsi võõrustavad kohalikud foorumiga liitunud kristlikud seksusaalvähemuste organisatsioonid Evangelical Fellowship of LGBT Christians, LGBT Catholics Westminster Pastoral Council, Metropolitan Community Church North London, Quest ja The SibylsFoto: Andrew Reid Wildman

Teeõhtu / Вечернее чаепитие

Geikristlaste Kogu teeõhtu vestlusring on iga kuu teisel teisipäeval kl 18 OMA keskuses (Kaarli pst 5-1, Tallinn). Oodatud on kõik LGBT inimesed sõltumata usulisest kuuluvusest, samuti sõbrad ja toetajad - olete teretulnud! Oma tulekust palume võimalusel ette teatada gei[ät]kristlased.ee.

Вечер и чаепитие гей христиан будет проходить во второй вторник каждого месяца в 18:00 в ОМА центре (Таллинн, бул. Каарли. д. 5, кв 1). Приглашаем всех ЛГБТ, а также друзей и сочувствующих, не взирая на конфессиональную принадлежность. По возможности просим проинформировать о своем приходе на собрание заранее по электронной почте gei[at]kristlased.ee.

Euroopa LGBT kristlaste foorum 2017

Euroopa LGBT kristlaste foorum toimub sel aasta Poolas Gdanskis 24.-28. mail. Kokkutulek teemal "Edasi solidaarsuses" toimub Ida- ja Kesk-Euroopa demokraatia ja ametiühinguliikumise Solidaarsus hällis, et tuletada meelde ning taasavastada, mida need tuntud ja mõnevõrra tolmused mõisted meie jaoks tähendavad. Lisainfo Euroopa LGBT kristlaste lehel.

Geikristlaste Kogu palvus enne suvepuhkust 31.05

Geikristlaste Kogu viimane kokkusaamine enne suvevaheajale minekut toimub sel pühapäeval, 31.05, nagu ikka kl 12 OMA keskuses. Jätkame regulaarseid kokkusaamisi septembris. Olge õnnistatud!

Tahad teada rohkem ristiusust?

Kas sa tahad teada rohkem ristiusust?
Kas Jumal tõesti teeb vahet inimeste vahel?
Räägime sellest!
Vestlusõhtuid viib läbi Geikristlaste Kogu. 1. korda saame kokku teisipäeval 14.04 kell 19.00 OMA keskuses (Kaarli pst 5-1, Tallinn).
Tule julgelt!

8th Forum of LGBT Christians of Eastern Europe and Central Asia

8th Forum of LGBT Christians of Eastern Europe and Central Asia will be held on August 13-16, 2015. This year the host town will be Tartu, an amazing European university town that lies on the Emajõgi («Mother river»).

Ida-Euroopa ja Kesk-Aasia LGBT-kristlaste foorum 13.-16. augustil Tartus

Ida-Euroopa ja Kesk-Aasia LGBT-kristlaste 8. foorum toimub 13.-16. augustil 2015. Sel aastal on võõrustajaks Tartu, kaunis Euroopa ülikoolilinn Emajõe kallastel.

Tänavune teema on „Järgi mind ja ära vaata tagasi“. Jeesus ütles noormehele, keda Ta oli kutsunud end järgima: „Lase surnuil matta oma surnuid“ (Lk 9:60). Noormees oli palunud, et Jeesus lubaks tal enne matta oma isa. Paljud piibliõpetlased on seda mõistnud nii, et noormehe isa oli elus ja terve, kuid traditsioonid ja argielu oli noormehe jaoks proriteet Kristuse kutsele vastamise ees.