Jumal avas mu silmad

Minu nimi on Marshall ja ma olen 23 aastat vana. Ma olen sündinud ja kasvanud konservatiivses kristlikus perekonnas, kus mulle öeldi, et homoseksuaalsus on patt. Pärast seda, kui sain 8-aastasena teada, et mu isa on gei, hakkasin ma kartma. Mitte teda, vaid tema pärast. Ma armastasin oma isa ja armastan teda siiani. Ma ei tahtnud, et mu isa põrgus põleks, nagu teised talle ennustasid.

Kogu lapsepõlve aja käisin edasi-tagasi isa kodu ja ema kodu vahet, isa kiriku ja ema kiriku vahet. Ma leidsin ennast heitlemas kahe seisukoha vahel: minu ema ütles, et geid on jälgid, minu isa ütles, et LGBT-inimesed (sain teada, et see tähendab lesbid, geid, biseksuaalid ja transgenderid) lihtsalt väljendavad oma armastust teistmoodi. Mida vanemaks ma sain, seda rohkem solvanguid LGBT-kogukonna pihta kuulsin, ja seda tulihingelisemalt tahtsin teada, millist seisukohta ootab minult Jumal. Ja gümnaasiumi lõpuklassis, koolipalve ajal, vastas Jumal mulle. Tundsin tungi oma südames, mis kutsus mind kõigi ette minema. Ma läksin. Võtsin mikrofoni ja ütlesin tervele koolile tõtt.
 
„Mu isa on gei“, alustasin, silmadesse valgumas pisarad, kuna olin kindel, et küllap mind heidetakse seepeale koolist välja. „Mu õde on lesbi, ja mina olen hetero, kes ütleb siin ja praegu, et ma ei hakka sallima kellegi viha oma perekonna vastu! Ma olen olnud vait liiga kaua, ja ma ei talu seda enam“. Kui olin lõpetanud, tundsin, kuidas tohutu vaimukoorem sai mu pealt ära tõstetud. Olin vaba maailma mõttekäigust. Sellest hetkest alates ei ole ma kordagi elus kahelnud Jumalas, kes aitas mul silmad lahti teha. Ma lõpetasin keskkooli kiitusega, ning varsti pärast seda avastasin, et marsin geiparaadidel oma valitud koguduse, MCC San Diegoga; olen astunud Inimõiguste Kampaania liikmeks; olen andnud intervjuud artiklite jaoks, mis kõnelesid LGBT-inimõiguste kaitseks välja astuvatest noortest heteroseksuaalidest; hiljuti poseerisin NOH8 Kampaania fotoplakati jaoks San Diego kesklinnas. Kõik õnnistused, mida olen kogenud LGBT-kogukonna tõttu ja LGBT-kogukonnaga koos, aitasid mul aru saada ühest lihtsast faktist: Jumal armastab kõiki. Mul kulus aastaid, et näha, kumb pool on olnud õige, et näha, mis oli tõesti Jumala vaimust hingestatud.
 
I once was blind, but now I see. Mõned näevad jälkust. Mina näen armastust.
 
http://www.noh8campaign.com/article/god-opened-my-eyes