Toetusgrupp homo- või biseksuaalsete lähedastele

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.

Oma lähedase homo- või biseksuaalsusest teada saamine tekitab tavaliselt palju küsimusi ja vastakaid tundeid. Pahatihti jäävad küsimused vastamata ja mõtteidki ei ole kellegagi jagada. Alates 3. aprillist on homo- ja biseksuaalsete inimeste vanemad ja teised lähedased oodatud osalema vestlusringis „Valgel joonel“. Nimi viitab joonele, millega eraldatakse „meie“ ja „nemad“. Homo- või biseksuaalse inimese lähedased leiavad sageli end seisvat just sellel joonel, teadmata, kuidas toimida.

Kokkusaamistel püüame homoseksuaalsusest ja sellega seotud hirmudest, pingetest ja probleemidest rohkem teada ning aru saada. Ühtlasi saame jagada oma mõtteid ja kogemusi.

Kokkusaamised toimuvad teisipäeviti kell 18.00 OMA keskuses Kaarli pst 5-1, Tallinn. Vestlusringi juhatajad on homoseksuaalsete noorte pereliikmed.

Lisainfo:
Helen Talalaev
E-post: helen@egn.ee
Telefon: 5649 9330

Foto: David M. Goehring