Pühapäeval, 18. märtsil on taas GK kirikukohv

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.

Geikristlaste Kogu (GK) kutsub pühapäeval, 18. märtsil taas kirikukohvile; alustame kell 11.30, mil jumalateenistused Tallinna kesklinna kirikutes on lõppemas. Mõtleme paastuajale, saabuvatele ülestõusmispühadele ning plaanime tulevasi GK kohtumisi. Palun anna võimaluse korral enda tulekust teada Facebookis või aadressil gei(at)kristlased.ee ja võta soovi korral üht-teist kohvi kõrvale kaasa.

Kirikukohv on iga kuu 3. pühapäeval kell 11.30 OMA keskuses (Kaarli pst 5-1, Tallinn) ning GK vestlusõhtu on samas kuu esimesel teisipäeval kell 18.

Foto: David M. Goehring