Vikerkaarenädalalõpp Helsingis

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.

Rootsikeelsel Vikerkaaremissal Helsingi Johannese kirikus 7. oktoobril kell 21 peavad piiskop Björn Vikström ja Peter Nynäs dialoogjutluse teemal „Armastuse viljad.“ Missat peetakse juba viiendat korda soomerootsi Vikerkaarenädalalõpu raames. Pärast jumalateenistust on öökohv Vikerkaarekohvikus, kus laulab ja mängib ansambel Maja.

Varem on peetud sel puhul jumalateenistusi diakooniakeskuse kabelis, Toomkiriku kabelis ja Johannese kirikus. Vikerkaaremissa on tähtis nii kirikulooliselt kui -poliitiliselt, andes ka kogu ühiskonnale sõnumi tõrjumise vastu kõigi ühesuguste õiguste eest sõltumata soost, identiteedist ja seksuaalsusest.

Teavet missast ja kogu Vikerkaare-nädalalõpust saab Seta rootsikeelse organisatsiooni Regnbågsankan koordinaatorilt Roh Petaselt, www.regnbagsankan.fi, 044-2975476.