Geikristlaste Kogu alustab kirikukohvi pühapäevadega

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.

Teisipäeval, 6. septembril kogunes Geikristlaste Kogu vestlusõhtule, kus otsustati alustada pühapäevaste kirikukohvidega kord kuus igal kolmandal pühapäeval pärast jumalateenistusi kell 11.45 OMA keskuses. Esimene kirikukohv on 18. septembril.

Soovides toetada geikristlaste osalemist kodukoguduse kooskäimistel hoolimata Eesti kirikute üldisest tõrjuvast suhtumisest seksuaalvähemustesse, kohtume jumalateenistuse järel, et pühitseda hingamispäeva ka koos mõttekaaslastega ja jagada seda head osa, mida usk ja kirik meie eludes täidab.

Geikristlaste Kogu käib koos Eesti Gei Noorte (EGN) asutatud ja Avatud Eesti Fondi toel avatud OMA keskuses Tallinnas Kaarli pst 5-1, mis asub südalinnas asuvate EELK Kaarli ja Jaani kirikute ning EKNK Toompea koguduse vahetus läheduses Eesti Piibliseltsi naabruses. Huvilistel palume endast märku anda e-posti aadressil gei[at]kristlased.ee.