Fotonäitus seksuaalse identiteedi tunnustamisest Solarise keskuses

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data03/virt25745/domeenid/www.kristlased.ee/gk/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
Briti Suursaatkond koostöös Sotsiaalministeeriumiga esitbleb Tallinnas Solarise keskuses neljapäeval, 31. märtsil kuninglikult tunnustatud Briti geiaktivisti Clare Dimyoni koostatud fotonäitust „PRIDE Solidarity – „Proud of our Identity““, mis on inspireeritud homoparaadide rohkem kui 40aastasest ajaloost.
 
„Me usume kindlalt, et inimeste erinevusi tuleb tunnustada ja tähistada ning ühiskonnad, mis nõnda teevad, on tugevamad ja edukamad,“ märgib Briti Suursaatkond näitust tutvustades.
 
Clare Dimyon on veendunud kristlane (kveeker) ja mänginud olulist rolli seksuaalvähemusrühmade toetamisel ja esile tõstmisel Kesk- ja Ida-Euroopas. 2009. aastal külastas ta kahtteist Kesk- ja Ida-Euroopa riiki „PRIDE Solidarity Tour“ projektiga. Tunnustamaks Clare Dimyoni väärtuslikku tegevust seksuaalvähemustesse kuuluvate inimeste toetamisel, andis Suurbritannia kuninganna talle Briti impeeriumi ordeni (MBE) aunimetuse.
 
Kahe kuu pärast vahemikus 6.-12. juuni toimub Tallinnas Balti pride, fotonäitus annab võimaluse selle eel lähemalt lesbi-, gei-, bi- ja transseksuaalsete kogukonda paremini tundma õppida.